Par mums

Kā ar meistara roku radīts! Kitchen Masters ir radīts, lai ļautu jums justies kā īstam šefpavāram savā virtuvē. Mēs vēlamies jūs iedvesmot radīt, improvizēt un patīkami pārsteigt jūsu draugus un ģimeni. Iegūstiet gatavošanas idejas, ekspertu padomus un augstas kvalitātes produktus, lai radītu savus kulinārijas meistardarbus.

Profesionāļu radīts

Mūsu produktus ir atzinīgi novērtējuši nozares profesionāļi, tāpēc mēs esam parūpējušies par to, lai katrs jūsu gatavotais ēdiens būtu kā šefpavāra radīts.

Modernākā ražošanas tehnoloģija

Esam atzīti visā pasaulē – mūsu struktūrvienībai ir BRC AA līmeņa sertifikāts, kas ir augstākais novērtējums pārtikas nozarē.

Augstākā kvalitāte

Mūsu produktus ir izstrādājuši pārtikas entuziasti, kuri sadarbojas ar profesionāliem šefpavāriem Baltijas valstīs, tāpēc katra garšas nianse ir nozīmīga un rūpīgi izstrādāta.

Atbildīga uzņēmējdarbības prakse

Kitchen Masters sastāvdaļas tiek audzētas dabiskos apstākļos, un mēs izvēlamies izejvielas tikai no uzticamiem lauksaimniekiem, pārstrādātājiem un ražotājiem, ar kuriem mums ir ilgstošas, uzticībā balstītas attiecības.

Garša ir vissvarīgākā!

Katru dienu mūsu ēdināšanas profesionāļu komanda izmēģina un pilnveido receptes, lai radītu ar vien labākas un izteiktākas garšas. Mūsu komanda ne tikai rada lieliskas receptes, bet arī parūpējas par to, lai tās būtu veselīgas. Mēs cenšamies neizmantot garšu pastiprinātājus, mākslīgās krāsvielas un konservantus, kur tas iespējams. Mēs pastāvīgi pārbaudām un novērtējam produktus, lai nodrošinātu, ka tikai visgardākie produkti nonāk uz jūsu galda.

Lieliskai garšai nepieciešamas lieliskas sastāvdaļas, tāpēc atlasām tās ļoti rūpīgi. Mūsu produkti nāk no lauksaimniekiem, kas tos audzē īpaši mums. Mēs lietojam vismodernāko tehnoloģiju, lai saglabātu pašas labākās augļu un dārzeņu īpašības. Ar šo tehnoloģiju varam radīt pārtiku īpaši sterilā un tīrā vidē, tāpēc mūsu produkti nesatur konservantus.
Darba, zināšanu un ieguldījumu rezultātā radam visgardākos produktus. Galu galā – garša ir vissvarīgākā!

Mums rūp daba. Mēs izmantojam tīrīšanas aprīkojumu, šķirojam un sadarbojamies ar iepakojumu pārstrādes partneriem, lai saudzētu dabu. Tas mums ir svarīgi, jo augļi un dārzeņi, ko izmantojam mūsu produktos un kas tiek pasniegti uz jūsu galda – tie nāk no dabas.

Mēs esam, lai ikdienā palīdzētu jums kļūt par īstu šefpavāru jūsu virtuvē un piepildītu jūsu kulinārijas sapņus.

Kitchen Masters

Skatīt arī:

Produkti

Receptes